SUMAŽINKIM MOKESČIUS, NES:

1. DIDELI MOKESČIAI – SAVANAUDIŠKOS IR NEMOKŠIŠKOS VALDŽIOS POŽYMIS IŠLEPINANTIS VALDŽIĄ


2. AŠ VISADA IR VISUR BALSAVAU IR PASISAKIAU PRIEŠ MOKESČIŲ DIDINIMĄ KAUNE

Tai mokesčiai už šiukšlių išvežimą, vandenį, elektrą, dujas. Nekilnojamo turto ir žemės mokesčiai, verslo liudijimų, patentų mokesčiai.


Apie Oną Balžekienę PDF Spausdinti El. paštas

Ona Balžekienė yra mažų mokesčių šalininkė.

Apie didelių mokesčių žalą Ona Balžekienė supranta iš savo asmeninės 30 metų darbo patirties. Per tuos metus perėjo visus etapus : 5 metus buvo paprasta darbininkė, 10 metų - cecho viršininke, 17 metų – generaline direktore.

„Dar būdama paprasta darbininke piktindavausi, kad tiek daug mūsų algos skirdavosi „popieriuje“ ir realybėje. Kai tapau vadove, supratau, kad valdžia eilinius piliečius mausto dar labiau, kad tie mokesčiai yra dar didesni – paprasti piliečiai nė neįtaria, kad darbdaviai už juos moka dar daugiau, nei skirtumas tarp popierinio ir „į rankas“ atlyginimo.“

Tačiau didžiausias šokas ištiko, kai Ona pati tapo valdžios dalimi, kai buvo išrinkta į miesto tarybą. Gyventojų pinigų švaistymas, netinkamas požiūris į juos uždirbančius, ją taip šokiravo, kad likusią gyvenimo dalį ji pasišventė skirti kovai su pernelyg dideliais valstybės mokesčiais.

„Tik mažesni mokesčiai privers valdžią nešvaistyti mūsų mokesčių mokėtojų pinigų, atsakingiau dalinti pinigus, mažesni pinigai skatins korupcijos mažėjimą, mažesnę biurokratiją.“

Prieš atsidėdama visuomeninei veiklai mažų mokesčių srityje, Ona Balžekienė buvo AB „Audimas“ generalinė direktorė, už nuopelnus verslui yra apdovanota Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordino 1-ojo laipsnio madaliu, 2003m tapo „Metų vadybininke, 2004m.- „Verslo šlovės galerijos laureate“, turi LATIA (Lietuvos aprangos tekstilės asociacija) „Auksinę verpstę“, LPK (Lietuvos pramoninkų asociacija), „Garbės aukso ženklą“.

Daugiau nei metus laiko Ona Balžekienė buvo Kauno m. Tarybos narė, miesto plėtros, investicijų, turizmo komiteto pirmininkė. Iki 2010 metų liepos 1 dienos buvo Kauno apskrities viršininkė. Kurį laiką Ona Balžekienė buvo Ministro pirmininko patarėja Kauno regiono plėtrai bei Kauno regiono plėtros tarybos pirmininkė.

Šiuo metu, jau antrą kadenciją, Ona yra Kauno miesto Tarybos narė, taip pat interneto puslapio apie mažus mokesčius www.mazimokesciai.lt autorė.

 
© 2008 Ona Balžekienė. Visa medžiaga yra Onos Balžekienės nuosavybė.
Kopijuoti ir platinti be autorės raštiško sutikimo draudžiama. Cituojant nuoroda į www.mazimokesciai.lt būtina.
Atsakomybės ribojimas | Apie komentarus
JoomlaWatch Stats 1.2.6 by Matej Koval